PARKUR34 BESYO KURSU

Halk arasında spor akademisi olarak adlandırılan Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’na girmek için özel yetenek sınavlarından geçmeniz gerekmektedir. Özel yetenek sınavları, kişinin bedensel aktiviteler ve spor dallarında test edildiği; sürat, denge, kuvvet, hız, beceri, koordinasyon, dayanıklılık gibi çok farklı alanlarda değişik aşamalardan oluşan zorlu sınavlardır.

Bu sınavlara BESYO karar verir ve kişilerin hazırlanması için ciddi bir çaba ve performans göstermesi gerekir. Bu yüzden de öğrencilerin hazırlık aşamasında spor akademisi hazırlık kursu, her türlü konuda öğrenciye destek olarak sınavlara hazırlanmalarına yardımcı olurlar.

PARKUR34 2021 BESYO

PARKUR34 olarak öncelikle öğrencilerin yetenekleri tespit edilir. Bütün okulların sınav sistemleri ve sınav tarihleri araştırılarak, öğrencinin yetenek ve becerilerine uygun üniversite tespit edilerek; öncelikle bireysel eğitim programı yapılır. PARKUR34 Spor Akademisi Hazırlık Kursu önce BESYO bölümleri hakkında öğrencilerini bilgilendirerek, alanlarına göre eğitim vermektedir.

Antrenörlük Eğitimi, özel spor kulüplerinde, Gençlik ve Spor Müdürlüğü teşkilatlarında, okullarda antrenörlük yapabilirler. Antrenman, spor sağlığı, sporda psiko-sosyal alanlar, spor yöneticiliği gibi dersleri görürler. Spor Yöneticiliği, profesyonel spor yöneticisi olarak farklı kurum ya da kuruluşlarda çalışabilirler. İşletme, yönetim organizasyon, hukuk, pazarlama, iletişim gibi dersleri görürler.

100%
Öğrenci Memnuniyeti
1500+
Öğrenci Referansı
100%
Nizami Parkur
80%
Sınav Kazanma Oranı

Ücretsiz Bilgi Hattı

Sınavlar ve Parkur Hakkında,
Aklınıza Takılan Tüm Sorular İçin
0545 543 00 34

İletişim


Canlı Destek Sistemi

Sitemizde bulunan Canlı-Destek hattını kullanarak dilediğiniz soruyu sorabilir ve anlık olarak bilgi alabilirsiniz.

Bize UlaşınNeden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


Profesyonel Antrenörler

Yılın 365 Günü Eğitim

%80 Oranında Başarı

Fotosel Teknolojisi ile Ölçüm

7/24 Sıcak Su ve Duş

%100 Gerçek Parkur

Nizami Ekipmanlar

Ücretsiz Açık Otopark

Toplu Taşıma & Kolay Ulaşım

Kalabalık Olmayan Gruplar

Farklı Paket Seneçekleri

Sıcak Aile ve Dost Ortamı

1
WhatsApp
Merhaba, Bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.
Send this to a friend