Referanslarımız

Referanslar – Öğrenci Yorumları

İnternet sitemiz üzerinden son 1 yılda yaklaşık olarak 120 kişiye eğitim verme fırsatı yakaladık. Bu hizmetler içerisinde ÖĞRENCİ MEMNUNİYETİ oranımız %100’dür ve bu sonuç bizlere daha da çok öğrenciye ulaşma ve daha çok çalışma azmi vermektedir. Sizde sayfa altından her türlü olumlu / olumsuz yorumunuzu iletebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan tüm öğrenci yorumları ve referans örnekleri öğrenci onayı sonrasın da yayınlanmış ve kendilerinin bilgisi dahilinde sayfa oluşturulmuştur…

GSM Mobil :  0545 543 00 34      Ofis Telefonu :  0505 295 98 81


ÖğrencilerimizHakkımızda Ne Dedi?


Bekçilik sınavları için parkur34 ilk tercihiniz olsun. Eğitmenlerin kalite ve tecrübesi sizin en iyi silahınız olacak. İlyas hocama buradan teşekkürü borç bilirim.

Murat Yıldırım

Erkek kardeşim ile beraber PARKUR34 için görüşmeye geldik. Şuan eğitimin 1.ayı bitti ve 26.dönem POMEM için şimdiden hazırız diyebilirim. Aile ortamında harika bir yer.

Aslı SARILAR
Aslı SARILAR

Kendilerini 1 yıldır tanıyorum ve gerçekten herkese tavsiye ediyorum. İlgi alaka 10 üzerinden 10!

Şahin BORAN
Şahin BORAN

POMEM için hazırladıkları parkur gerçekten şahane. Birebir olduğunu söylediler ve gerçekten ellerinden gelenin en iyisi yapıyorlar. Tüm eğitmen arkadaşlara teşekkürü borç bilirim...

Selin GÜVENÇ
Selin GÜVENÇ

POMEM hazırlık kursu için 2 ay eğitim sonrası sınavımı kazandım. İlyas hocama buradan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum. Teşekkür ederim...

Elif ALPAK
Elif ALPAK

En iyi parkur; PARKUR34... Taklitlerinden sakının...

Necla MENDELLER
Necla MENDELLER

PARKUR34 eğitmenlerini uzun süredir tanıyorum. Bir çok alanda beraber çalışma fırsatımız oldu. İşinin ehli insanlar ile çalışmak her zaman size avantaj sağlar. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir parkur.

Murat GÜNDOĞDU
Murat GÜNDOĞDU

İnternet siteleri üzerinden ulaşıp aradım. Çok ilgili bir kurum.

Murat DURMAZ
Murat DURMAZ

Kendilerine tavsiye üzerine ulaştım 3 aylık bir eğitim sonrası şuan polislik rozetimi taktım. HARİKASIN PARKUR34

Emre GÜL
Emre GÜL

PARKUR-34

İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN!


0545 543 00 34

Bizi dilediğiniz zaman arayabilir, parkur ve sınavlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü Soru veya Sorununuz için bizi arayınız.

ARAMA YAP

Canlı Destek SİSTEMİ

Gün içerisinde kesintisiz olarak canlı destek hizmeti sağlamaktayız. Sitenin sağ alt köşesinde bulunan ``Canlı Destek`` bölümüne tıklayarak bizimle anlık olarak yazışabilirsiniz. Daha Hızlı çözümler için lütfen arayınız.

İletişim

1
WhatsApp
Merhaba, Bize WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz.